poezja proza esej rozmowy recenzje felietony
 
filozofia
teoria literatury
socjologia
psychologia
antropologia
poczta literacka
sztuka
muzyka
teatr
film
wydarzenia
okno na świat
polska z zewnatrz
ksiazki_nadeslane
konkurs fotograficzny "Jeden dzień z życia miasta"
Muzeum Historii Fotografii im. Walerego Rzewuskiego w Krakowie

Jeden dzień z życia miasta

 

18 kwietnia 2009 rusza ósma edycja  konkursu fotograficznego Jeden dzień  z życia miasta organizowanego wspólnie przez Muzeum Historii Fotografii im. Walerego Rzewuskiego w Krakowie, Sauer Studio, Wydawnictwo Biały Kruk i firmę MILSO.

Tematem konkursu jest Kraków i jego życie, ze wszystkimi  przejawami. To co dzieje się w mieście przez 24 godziny, może zostać uwiecznione za pomocą aparatu . Pomysłodawcy konkursu popierają swobodne poszukiwania zarówno treściowe jak i formalne. Klasyczny reportaż to tylko jedna z wielu możliwości, zachęcamy do poszukiwań własnej, oryginalnej formy wypowiedzi – podpowiada Robert Sauer–  temat gwarantuje nieskończoną ilość możliwości.

Jury, składające się z wybitnych krakowskich fotografików, oceni prace, przyzna nagrody i wyróżnienia. Główna nagroda to 1500 zł. Wszystkie zdjęcia zostaną zaprezentowane na wystawie plenerowej trwającej od 15 do 17 maja, gdzie publiczność będzie mogła z nadesłanych zdjęć wybrać swoich faworytów. Wystawę będzie można także obejrzeć w Sauer Studio w Krakowie na ul. Łobzowskiej 12.

Projekt objęty jest patronatem Gazety Wyborczej, Radia Kraków, Telewizji Kraków i serwisu digart.pl. Szczegóły konkursu i regulamin na stronie http://www.sauer.com.pl/ i pod adresem mailowym laboratorium@sauer.com.pl .

 

 

FOKK PZU

 

dekada literacka
prenumerata
sprzedaz_wysylkowa
numery_archiwalne
napisz do nas